Cookies

Náš web potřebuje pro přizpůsobení obsahu a analýzu návštevnosti váš souhlas. Souhlas vyjádříte kliknutím na tlačidlo "OK". Více informací
Svúj souhlas můžete odmítnout zde.

info

Zásady ochrany osobních údajů

Odesláním registračního formuláře a zaškrtnutím příslušných políček potvrzujete, že jste se seznámil/a se „Zásadami ochrany osobních údajů“ a udělujete společnosti Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o., se sídlem Praha 5, Radlická 3185/1c, PSČ 150 00, IČO: 256 29 646, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spis. zn. C 56235 (dále jen „Teva“) souhlas ke zpracování osobních údajů v uvedeném rozsahu za účelem výše uvedeným na dobu až do odvolání s tím, že tyto údaje mohou být zpřístupněny subjektu poskytujícímu IT aplikaci s názvem Veeva, pomocí které společnost Teva osobní údaje zpracovává.

Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze pro účely uvedené výše, se kterými jste souhlasili. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat, to však nebude mít vliv na zákonnost zpracování, které bylo provedeno na základě souhlasu platného před jeho odvoláním. Ve smyslu příslušných právních předpisů můžete mít také právo požádat společnost Teva o kopii svých osobních údajů, které tato uchovává, o jejich opravu, výmaz nebo o omezení způsobu jejich zpracování, nebo nás můžete požádat o přenos některých z těchto údajů do jiné organizace. Pro uplatnění některého z výše uvedených práv nás můžete kdykoli kontaktovat: Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o., Business park Futurama, Sokolovská 651/136A, 180 00 Praha 8, email: EUprivacy@tevaEU.com.