Cookies

Náš web potřebuje pro přizpůsobení obsahu a analýzu návštevnosti váš souhlas. Souhlas vyjádříte kliknutím na tlačidlo "OK". Více informací
Svúj souhlas můžete odmítnout zde.

Aktuality

Pacientská organizace Migréna-help úspěšně funguje již čtvrtým rokem

Migréna-help je 1. pacientská organizace v České republice, která pomáhá lidem s migrénou a jejich blízkým a společnost Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. podporuje aktivity této organizace od jejího vzniku.

Na stránkách organizace najdete velké množství informací o migréně. Nabídněte účast v této pacientské organizaci Vašim pacientům s migrénou, kterým poskytuje třeba informační servis a poradenství, zprostředkovává psychoterapii, koordinuje setkávání skupin, v nichž se lidé s migrénou sdružují a navzájem se podporují nebo realizuje vlastní průzkumy či pořádá festival Migréna nás spojuje.

Organizace nabízí také možnost návštěvy psychologa za zvýhodněnou cenu pro registrované pacienty, nebo prostřednictvím elektronického formuláře, e-mailem či telefonicky poradí s řešením náročných situací souvisejících s omezeními, které migréna přináší. Tato služba je pro registrované zdarma.

Pacienti se také mohou pravidelně scházet na setkáních svépomocných skupin v Praze, Hradci Králové a na Jižní Moravě, ostatní se mohou zúčastnit pravidelných online setkání.

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. spolu s Migréna help také vyvinuli mobilní aplikaci na záznam migrenozního deníku Migréna kompas, kterou je možné stáhnout zde.

Zdroj: https://www.migrena-help.cz/